Functional Space

Про проект

Площа – 67 кв. м

Кількість кімнат – 2: 1 спальня і зал об’єднаний з кухнею;

Кількість сан.вузлів – 1

Невелика, але дуже функціональна квартира. Тут є спальня з кабінетом, який ми зробили з лоджії, ніж збільшили житлову площу, і зал з їдальнею зоною і кухнею.

В цьому об’єкті ми пішли на нестандартне рішення і поміняли місцями кухню і спальню (перенесли комунікації від забудовника). Тому кабінет вийшов не на кухні, а в зоні спальні. Що на багато логічніше і зручніше.

У квартирі ми передбачили комору. Тут розмістили побутову техніку і шафа для комфортного зберігання консервації та інших продуктових запасів. Одне з оригінальних і функціональних рішень в коморі – наскрізний ящик / кошик для брудної білизни, який рухається в двох напрямках щодо стіни. Зі зворотного боку він висувається в ванній кімнаті господаря і позбавляє від дискомфортною перенесення білизни через всю квартиру з кімнати в комору.

Господар квартири досить спокійна людина по натурі, тому колірна гамма в будинку дуже нейтральна. Стиль інтер’єру – сучасний мінімалізм. Кольори: сірий, білий і коричневий в варіаціях дерева.

Щоб підкреслити зони ми візуально виділили зі спільного простору з допомогою дерев’яного стелі і так само вчинили зі спальнею і кабінетом.

У ванній кімнаті в стіні біля самої ванни ми зробили поглиблення, виклали його крупною галькою, встановили підсвічування і поставили дзеркала на задній стінці. Це дуже цікавий і сучасний дизайнерський хід.

План приміщення

Альбом